Stillus Motel
Gelegen op afstand van 4 km van Southern Province Memorial, biedt Stillus Motel Araucária met 30 kamers de nabijheid van verschillende bezienswaardigheden van de stad. Gasten die in dit lovehotel verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.
Penha ligt op 153 km afstand van het hotel. De Ponte Internacional da Amizade is binnen 15 minuten met de auto van het pand in Araucária geplaatst.
De kamers van Stillus Motel zijn voorzien van airconditioning, evenals een minibar. Onder andere kamervoorzieningen worden ook een bubbelbad, een apart toilet en een douche verleend. Een bubbelbad, een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en badlakens, zijn inbegrepen bij de badkamers.
- Locale bezienswaardigheiden
- Southern Province Memorial4757 km
- Parque Passauna4173 km
- Armazem da Familia Monteiro Lobato2290 km
- Igreja Pentencosta de Jesus Cristo3881 km
- Reserva Do Bugio1279 km
- Memorial Polones3936 km
- Mirante Parque do Bugio1200 km
- Rotary Internacional3146 km
- Polish Immigration Memorial3962 km
- Portal Rio Bonito3113 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Afonso Pena23 km
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Afonso Pena van Stillus Motel?
Er is een 25 km afstand tussen Afonso Pena en Stillus Motel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Stillus Motel uitchecken?
Klanten van Stillus Motel moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Stillus Motel?
De gemiddelde kamerprijs in Stillus Motel is $34. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Stillus Motel?
In Stillus Motel kunnen gasten uit Kamer met een Queen Size Bed, Superior Kamer met een King Size Bed en Deluxe Suite kiezen.